O mne

Uplynulo už viac ako 6 rokov odkedy som si kúpil moju prvú digitálnu zrkadlovku. Kým som sa našiel vo fotografickom žánri, ktorý mi je najbližšie, prešlo pár rokov a množstvo nafotených snímok. Fotografia sa stala mojím veľkým koníčkom, vášňou aj relaxom. K prvým nafoteným svadbám som sa dostal vďaka mojim priateľom.

Tento rok je to pre mňa ďalšia svadobná sezóna a za sebou mám už viac ako päťdesiatku svadieb, ktoré mi dali bohaté a cenné skúsenosti. Práve svadobnej fotografii sa v súčasnosti venujem najčastejšie, v mojom portfóliu však nájdete portréty, krajinkársku a športovú tvorbu, ale aj produkty pre firmy. Svadobný deň sa snažím zachytiť originálnym spôsobom s dôrazom na reportáž.

Tak ako sú pre mňa dôležité svadobné portréty, ani reportážne fotografie z celého svadobného dňa nemôžu za nimi kvalitou zaostávať. Preto sa snažím vloženú dôveru pretaviť do zachytenia skutočných a neopakovateľných momentov svadobného dňa na fotografiách originálnym spôsobom. Na svadbe som práve tým nenápadným, no vždy tam, kde sa niečo deje. Pri fotení svadobných portrétov uprednostňujem prirodzenosť a uvoľnenosť bez veľkého štylizovania.